Asystent / Asystentka do spraw administracji dokumentacją

Dla zadań prowadzonych w siedzibie firmy w Gdańsku:

Zakres obowiązków:

  • archiwizacja dokumentów zgodnie z wytycznymi – wersji elektronicznych oraz papierowych
  • administrowanie korespondencji, dokumentacji technicznej, protokołów i innych dokumentów
  • przygotowywanie i prowadzenie zestawień tabelarycznych Excel
  • koordynacja dokumentacji technicznej pod względem kompletności, numeracji, nazewnictwa oraz kontakt z podwykonawcami w tej sprawie
  • przygotowywanie dokumentów Word, Excel, mail (formatowanie, edycja itp.)
  • składanie wystąpień w organach administracji
  • przekazywanie dokumentów – transport osobiście samochodem służbowym (wyłącznie na terenie Trójmiasta) lub przygotowywanie paczki i nadanie kurierem
  • przygotowywanie wydruków oraz oprawa dokumentacji, skanowanie i kopiowanie, zgłaszanie zapotrzebowania na artykuły biurowe i papiernicze
  • współpraca z zewnętrzną firmą – zlecanie wydruków dokumentacji

Wymagania dotyczące kandydata:

  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word
  • samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie oraz wysoka kultura osobista

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pakiet opieki medycznej w renomowanej placówce,
  • praca w miłej atmosferze u boku doświadczonych specjalistów.