Inżynier budowy

Dla zadań prowadzonych na terenie całego kraju poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • praca na budowie w zespole kierownika budowy przy realizacji procesów budowlanych,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej, powykonawczej, odbiorowej,
  • udział w spotkaniach koordynacyjnych, naradach budowy,
  • analizy postępu prac, harmonogramu, raportowanie,
  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • wykonywanie kalkulacji, wycen, kosztorysów,
  • wykonywanie ofert technicznych i handlowych,
  • bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi i dostawcami materiałów,
  • zamawianie i odbiór materiałów.

Wymagania dotyczące kandydata:

  • ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów – kierunek budownictwo (preferowana specjalizacja: konstrukcje metalowe lub żelbetowe),
  • biegła praca w pakiecie MS Office, AutoCAD
  • umiejętność sporządzenia kosztorysów oraz znajomość oprogramowania do kosztorysowania,
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • samodzielność, odpowiedzialność, punktualność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach z sektora budownictwa przemysłowego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość Autodesk Robot Structural Analysis, MS Project,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • rozwój zawodowy,
  • pakiet opieki medycznej w renomowanej placówce,
  • możliwość odbycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • udział w ciekawych projektach i budowach na terenie całego kraju,
  • praca w miłej atmosferze u boku doświadczonych specjalistów,
  • możliwość współpracy z najbardziej prestiżowymi polskimi inwestorami.