Specjalista kontroli jakości

Dla zadań prowadzonych na terenie całego kraju poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji spawalniczej i jakościowej (WPQR, WPS, mapy spawania, pomiary geometrii, plany jakości produkcji spawalniczej itp.),
  • nadzór nad dokumentacją techniczną, wymogami jakościowymi oraz uprawnieniami,
  • kontrola materiałów podstawowych i pomocniczych, procesu produkcji oraz gotowego wyrobu,
  • kontrola wstępna, bieżąca i końcowa prac spawalniczych oraz ich dokumentowanie,
  • zapewnienie identyfikowalności materiałowej i spawalniczej,
  • kontakt ze służbami klienta oraz jednostkami dozorowymi (np. UDT),
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania dotyczące kandydata:

  • ukończone kierunkowe studia wyższe lub szkoła średnia,
  • wiedza techniczna w zakresie: spawalnictwa, obróbki cieplnej, inżynierii materiałowej, badań nieniszczących,
  • znajomość PED oraz norm dotyczących spawalnictwa i kontroli jakości połączeń spawanych,
  • znajomość Auto CAD oraz pakietu Office, w szczególności MS Excel oraz MS Word,
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego minimum bierna,
  • praca na pełny etat,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, odpowiedzialność, punktualność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach z sektora budownictwa przemysłowego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie dyplomu IWE, EWE,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do wykonywania badań nieniszczących (VT, PT, MT, RT).

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • rozwój zawodowy poprzez udział w kursach specjalistycznych,
  • pakiet opieki medycznej w renomowanej placówce,
  • udział w ciekawych projektach,
  • praca w miłej atmosferze u boku doświadczonych specjalistów.