Spawalnik - specjalista kontroli jakości badań nieniszczących (NDT)

Dla prac prefabrykacyjnych prowadzonych w naszym zakładzie prefabrykacji rurociągów w Gdańsku poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spawalnik – specjalista kontroli jakości badań nieniszczących (NDT)

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie badań nieniszczących w zakresie VT i sporządzanie raportów z badań

 Wymagania dotyczące kandydata:

·         jedno z uprawnień do  wykonywania badań VT2 lub PT2 lub MT2

·         podstawowa znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel oraz MS Word,

·         podstawowa umiejętność czytania rysunków izometrycznych rurociągów,

·         praca na pełny etat,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         samodzielność, odpowiedzialność, punktualność i dobra organizacja pracy,

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach z sektora budownictwa przemysłowego,

·         dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności do wykonywania badań nieniszczących dla więcej niż jednej metody (VT, PT, MT).

·         dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi AUTOCAD lub innego programu modelowania 3D.

Nasza oferta:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         rozwój zawodowy poprzez udział w kursach specjalistycznych,

·         pakiet opieki medycznej w renomowanej placówce,

·         udział w ciekawych projektach,

·         praca w miłej atmosferze u boku doświadczonych specjalistów.