Inżynier ds. ofertowania

Dla zadań prowadzonych na terenie całego kraju poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie kalkulacji, wycen, kosztorysów,
  • wykonywanie ofert technicznych i handlowych,
  • wykonywanie obowiązków związanych z ofertowaniem wynikających z systemu jakości,
  • udział w wizjach lokalnych oraz negocjacjach.

Wymagania dotyczące kandydata:

  • ukończone studia wyższe lub ostatni rok studiów na kierunku budownictwo,
  • znajomość Auto CAD oraz pakietu Office w szczególności MS Excel oraz MS Word,
  • znajomość języka angielskiego,
  • praca w pełnym wymiarze godzin, tj. 8 godzin w dni robocze,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • samodzielność, odpowiedzialność, punktualność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu wycen i ofert,
  • mile widziana znajomość programu Norma raz MS Project,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach z sektora budownictwa przemysłowego.

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • rozwój zawodowy,
  • pakiet opieki medycznej w renomowanej placówce,
  • udział w ciekawych projektach i budowach na terenie całego kraju,
  • praca w miłej atmosferze u boku doświadczonych specjalistów,
  • możliwość współpracy z najbardziej prestiżowymi polskimi inwestorami.