Inżynier mechanik, technik mechanik - prefabrykacja rurociągów i konstrukcji

Dla zadań prowadzonych na terenie całego kraju poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier mechanik, technik mechanik – prefabrykacja rurociągów i konstrukcji

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacji technologicznej,
  • przygotowanie instrukcji technologicznych,
  • normowanie czasu operacji technologicznych,
  • przygotowanie szkiców pomocniczych,
  • opracowanie kart cięcia, wykrojów i zmian,
  • dobór narzędzi do realizacji procesu produkcyjnego,
  • prowadzenie rejestru materiałów,
  • przygotowanie materiałów do wydania,
  • tworzenie książki materiałów wbudowanych,
  • sprawdzenie kompletności mechanicznej wyrobu,
  • oznakowanie wyrobów gotowych,
  • przygotowanie elementów gotowych do wysyłki,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania dotyczące kandydata:

  • ukończone kierunkowe studia wyższe (mechanika, budownictwo) lub szkoła średnia,
  • znajomość Auto CAD oraz pakietu Office, w szczególności MS Excel oraz MS Word,
  • znajomość języka angielskiego minimum bierna,
  • praca na pełny etat,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, odpowiedzialność, punktualność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach z sektora budownictwa przemysłowego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • rozwój zawodowy,
  • pakiet opieki medycznej w renomowanej placówce,
  • udział w ciekawych projektach i budowach na terenie całego kraju,
  • praca w miłej atmosferze u boku doświadczonych specjalistów.